Ako oživiť svoj život

Samozrejme, že je veľa spôsobov. Možno si nejaké už aj skúšal. Možno si si občas všimol, že dni ubiehajú takmer bezo zmeny jeden ako druhý.

Každý deň hneď po zobudení pripojíme sa k svojim sociálnym sieťam a sledujeme, čo je tam nové, čo vravia a píšu iní. Robíme v podstate to isté stále dookola. Je to ako program, kde sa vzdávame slobodnej vôle.

dreamer_girl_Lucie

artist Lucia, klikni na obrázok

1, Takže prvá vec, ktorú odporúčam, je toto: Začni svoj deň jednoduchou otázkou: “Aký je najúžasnejší ideál, ktorý dnes môžem uskutočniť?”. Pravdaže tvoje telo sa hneď prihlási k svojim rituálom – trochu sa ešte natiahnem, dám si šálku kávy, a podobne. Ty ho zastavíš: Telo, teraz som tu ja, myseľ. Ty nie si myseľ. Ja rozhodujem. Posadím ťa, nakŕmim ťa, dám ti kávu a čokoľvek, čo treba, ale rozhodujem ja. Budeš poslúchať. Tým sa vrátime do prítomnej chvíle. Vždy, keď sa nám to podarí, je to víťazstvo. Meníme tým určité aspekty seba. Ja to robím neustále.

JOE_magic

Napíš si 4 myšlienky, ktoré budeš mať na zreteli celý deň. Je to ťažké, ale budeš prekvapený zistením, že doteraz si si ich neuvedomoval. Napíš si, čo vravievaš. Ako konáš? Obviňuješ iných? Sťažuješ si? To je postoj obete. Aké pocity prežívaš? Je možné, že si si tak zvykol na pocit viny, že si to ani neuvedomuješ. Necháš si odčerpávať energiu?

Buď si vedomý týchto stavov mysle a tela, všímaj si ich a povedz si: Toto je moje staré ja. Potom si povedz, aké myšlienky chceš udržiavať, ako chceš preprogramovať svoj mozog. Začni ich používať a začni ich preciťovať. Aké správanie budeš dnes prejavovať? Aké rozhodnutia dnes urobíš? Každý deň tak budeš žiť nový život. Inštaluješ si tak v mozgu celkom nové prostredie. Ak budeš pokračovať, stanú sa z myšlienok nové programy a začneš myslieť a konať inak. Čo je na tom náročné? Svoje telo dokážeš  pocitmi učiť, aká bude tvoja budúcnosť, skôr, než sa prejaví v realite. Nevstávaj z postele, kým nie si v nových pocitoch. Toto cvič niekoľko dní a sleduj, či si dokážeš tento stav udržať. Začneš pozorovať, ako sa ti otvárajú čudesné nové dvere, synchronicity..”

2, . . .

Autor: Joe Dispenza

Na Youtube je od neho kopec skvelých prednášok.

Joe-Dispenza_Quantum-Field

Tu vraví, že kvantové pole odpovedá nie na to, čo chceme, ale na to, kto sme.

Preložím rád aj viac od tohoto skvelého chlapíka. Len mi napíš do komentára, ako sa ti to číta.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s